ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା

ନିଶାମୁକ୍ତି ଦାବିରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଓ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ପୁରୀ:୧୧/୭(ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ):ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଠାରୁ ନିଳାଦ୍ରୀ ବିଜେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଶାମୁକ୍ତ ରଖିବାକୁ ଦାବି କରିଛି ମିଳିତ ଓଡ଼ିଶା ନିଶା ନିବାରଣ ମଂଚ। ଏନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ଶୋଭାଯାତ୍ରା ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବି ପତ୍ର ଆୟୁର୍ବେଦ ଦେଓ, କୃଷ୍ଣଜଗ ଦେବ, ଅପର୍ଣ୍ଣା ନାୟକ ଓ ବାସନ୍ତୀ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରି କଚେରୀ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲା। କଚେରୀ ଠାରେ ରଥଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଶାମୁକ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ଅଭିଯାନର କର୍ମକତାମାନେ ଦାବି ଜଣାଇଥିଲେ।ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଭକ୍ତଙ୍କ ସମାଗମ ହେବ। ଭକ୍ତମାନଙ୍କ ନରାପତା ଓ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପୁରୀ ସହର ଓ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ନିଶା କାରବାରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କର୍ମକତାମାନେ ଦାବି କରିବା ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଖଗେଶ୍ୱର ନନ୍ଦ, ଅର୍ଜୁନ ସାମନ୍ତରାୟ, ନିରୁପମା ମହାପାତ୍ର, ବାଣୀ ମଂଜରୀ ଦାସ, ଛାୟାକାନ୍ତ ନାୟକ, କବିତା ରାଣୀ ପରିଡ଼ା, ଅରୁଣା ସାମନ୍ତରାୟ, ଝୁନା ନାୟକ, ବାହାନ ପରିଡ଼ା ପ୍ରମୁଖ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top