ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଛେନାପଦି ଓ ବାଲିବରେଇ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା

ହାଟଡ଼ିହି, ୮ । ୯ : ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜୁ ଜନତାଦଳ ପକ୍ଷରୁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଆନେ୍ଦାଳନ ଡାକରା ପରିପ୍ରେକ୍ଷିରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ହାଟଡିହି ବ୍ଲକ ଛେନାପଦି ଓ ବାଲିବରେଇ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା କରାଯିବା ସହିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲିଫଲେଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସଚେତନ କରାଯାଇଛି । ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ତଥା ସରପଞ୍ଚ ବିମ୍ବାଧର ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ବ୍ଲକ ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଚିନ୍ମୟ ନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ପ୍ରତିବାଦ ସଭାରେ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସଞ୍ଜୁଲତା ବିଶ୍ୱାଳ, ପୁର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ତଥା ବ୍ଲକ ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ସାବିତ୍ରୀ ସେଠୀ, ପୁର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଶାନ୍ତ ରାଉତ, ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ ସୁରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଜେନା, ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ସମ୍ପାଦକ ଅଭିମନୁ୍ୟ ସେଠୀ, ଅକରୁଆ ସରପଞ୍ଚ କୌଶଲ୍ୟା ସେଠୀ, ଗେଡମା ସରପଞ୍ଚ ଆନନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, ଜଗନ୍ନାଥ ନାୟକ, ସମିତିସଭ୍ୟ ପ୍ରଭାତ ରାଉତ, ବାବୁଲି ପଟ୍ଟନାୟକ, ଧୁସାସନ ସାହୁ, ବୁଦ୍ଧଦେବ ଜେନା, ଆପଲ ନାୟକ, ବିଶ୍ୱନାଥ ନାୟକ, ବଳରାମ ସାହୁ, ଭୀମସେନ ପେରେଇ, ସନ୍ତୋଷ ନାୟକ, ବିମଳ କିଶୋର ଜେନା, ମକରଧ୍ୱଜ ଓଝା, ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ପୁହାଣ, ପ୍ୟାରୀମୋହନ ମଲ୍ଲିକ , ତାପସ ପଣ୍ଡା, ସୁଧାକର ଓଝା, ରବୀନ ପାଢ଼ୀ, ସରପଞ୍ଚ ଅନିରୁଦ୍ଧ ବେହେରା, ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ବିରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବିଶ୍ୱାଳ, ପ୍ରତାପ ଦେଓ, ରଞ୍ଜନ ପହି, ବ୍ରଜ କିଶୋର ଜେନା, ଗୋପାଳ ନାୟକ, ଟୁନା ତ୍ରିପାଠୀ, ମହେଶ୍ୱର ସାହୁ, ପ୍ରମୋଦ ରାଉତ, ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଜେନା, ଟୁନା ସା, ଝୁମୁ ପୁହାଣ,ଦତ୍ତାତ୍ରୟ ରାୟସର୍ଦ୍ଦାର , ଆନନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ, ରାମଚନ୍ଦ୍ର ସତପଥି ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅହେତୁକ ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧିର ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ । ବିଶ୍ୱରେ ଅଶୋଧିତ ତୈଳଦରରେ ସେପରି କିଛି ବୃଦ୍ଧି ହୋଇନଥିବାବେଳେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦୈନଦିନ ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି କରିବା କେତେଦୁର ଯଥାର୍ଥ ତାହା ସାଧାରଣ ଲୋକେ ବିଚାର କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି ସଭାପତି ବିମ୍ବାଧର ବିଶ୍ୱାଳ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଗତ ୪ବର୍ଷ ଧରି ମୋଦୀ ସରକାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଇ ଚାଲିଛନ୍ତି ଓ ଲୋକମାନେ ଏହାର ଉଚିତ ଜବାବ ଦେବେ ବୋଲି ପୁର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସାବିତ୍ରୀ ସେଠୀ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ।
ସେହିପରି ବାଲିବରେଇ ପେଟ୍ରୋଲପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍ଟିତ ପ୍ରତିବାଦ ସଭାରେ ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ନରେନ୍ଦ୍ର ନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୁର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ଚିନ୍ତାମଣୀ ପାତ୍ର, ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରତିଭା ନାୟକ, ସରପଞ୍ଚ କାଞ୍ଚନ ନାଇକ, ସମିତିସଭ୍ୟା ଭାନୁମତୀ ନାଇକ, ଚେଅତନ ମହାପାତ୍ର, ନାରାୟଣ ବିଶ୍ୱାଳ, ପୁର୍ବତନ ସମିତିସଭ୍ୟ ଅକ୍ଷୟ ବେହେରା, ମଦନ ହାତୀ, ପିତବାସ ନାୟକ, ଭରତ ରାଉତ, ବିନୋଦ ସିଂ, ବାବୁଲି ଲେଙ୍କା, ଚିନ୍ତା ମହାନ୍ତି, ହାଡିବନ୍ଧୁ ଦେହୁରୀ, ଆନନ୍ଦ ରାଉତ, ଗୋଲେଖ ରାଉତ, ହୁରିଆ ସାହୁ, ଫେତୁ ପଣ୍ଡା, ଧରଣୀ ମହାନ୍ତି, ରାକେଶ କୁମାର ପାତ୍ର, ଆଶିଷ କୁମାର ଜେନା, ଦୁର୍ଯେ୍ୟାଧନ ସତପଥୀ, ବିକାଶ ବଳ, ନଣ୍ଡା ଚକ୍ର, ଅନାଦି ସିଂ, ଅକ୍ଷୟ ଦାସଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ଯୁବବାହିନୀର ସଦସ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇ କେନ୍ଦ୍ରସରକାରଙ୍କ ତୈଳଦରବୃଦ୍ଧିର ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *