କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା

ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ମିଳିତ ଜନଶୁଣାଣି ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ୬୫ଟି ଅଭିଯୋଗର ଶୁଣାଣି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୭/୩(ଓଡିଆପୁଅ/ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଦାସ ) – ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ମିଳିତ ଜନ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୟୋଇଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସଦଭାବନା ସଭା ଗୃହରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ରଘୁଜୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଜନ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିରରେ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ଦୟାନିଧି ଗୋଛାୟତ ଯୋଗଦେଇ ଅଭିଯୋଗ ଗୁଡିକର ଶୁଣାଣି କରିଥିଲେ । ମୋଟ ୬୫ଟି ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟରୁ ହରିଦାସପୁର-ପାରାଦୀପ ରେଳପଥ ଦ୍ୱାରା ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦରପୁର ଓ ମରଡପୁର ମୈାଜାରେ ଅଧିକୃତ ଜମିର ତୁରନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ କରଣ ଓ ତତସମ୍ବଦ୍ଧିୟ ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକର ସମାଧାନ ଏବଂ ସରକାରୀ ଜମିରୁ ଜବରଦଖଲ ଉଛେଦ ଭଳି ୨ଗୋଟି ସାମୁହିକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନା,ରେସନକାର୍ଡ,ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଭତ୍ତା,ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ,ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ,ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ଆଦି ୬୩ଟି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା । ଏହି ଶିବିରରେ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ କାହ୍ନୁଚରଣ ଧିର,ଜିଲ୍ଲା ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଭାସ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ,ଉପଖଣ୍ଡ ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମଣ କୁମାର ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top