ଓଡ଼ିଶା

ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକକୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା ; ୪ ଗିରଫ

ଯୋଡା – ୦୮/୮ : (ଓଡିଆ ପୁଅ / ସେକ୍ ଜାବିର ମହମ୍ମଦ) କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବିଲେଇପଦା ଠାରେ ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନୃଶଂସ ଭାବେ ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଘଟଣା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଆଉ ଏକ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ ସମଗ୍ର ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଅଞ୍ଚଳରୁ ସ୍ୱବ୍ଦ କରିଦେଇଛି। ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବାମେବାରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଡପୋଖରୀ ଗାଁରେ ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହ କରି ସୁଦାମ ମୁଣ୍ଡା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସଂଘ ବଦ୍ଧ ଭାବେ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ମୃତ ଶରୀରକୁ ଏକ ଖାଲ ଭିତରେ ଭିଙ୍ଗି ଦେଇ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ପ୍ରମାଣ ଲୋଚାଇବାକୁ ବିଫଳ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ ଆଜି ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ନାବାଳକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଗାଁର ଟୁଟୁ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ମା ଦେହ କିଛି ଦିନ ହେବ ନିୟମିତ ଖରାପ ହେଉଥିଲା। ପରେ ଚିକିତ୍ସା ଅଭାବରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ତେବେ ଗୁଣିଗାରେଡି କରି ସୁଦାମ ମୁଣ୍ଡା ତାଙ୍କ ମା କୁ ମାରିଦେଇଥିବା ଟୁୁଟୁ ମୁଣ୍ଡା ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଟୁଟୁ ଓ ତାଙ୍କର ୩ ଜଣ ସମ୍ପର୍କିୟ ଭାଇ ସେଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡା, ଦୁର୍ଗା ମୁଣ୍ଡା ଓ ମିଶ୍ର ମୁଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ମିଶି ସୁଦାମକୁ ଏକ ପଣସ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଫଳରେ ତାଙ୍କର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପରେ ସେମାନେ ମୃତ ଦେହକୁ ନେଇ ଏକ ଗାତ ଭିତରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ବୁଧବାର ଦିନ ପୁଲିସ ଶବ ଜବତ କରିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ଗିରଫ କରିଛି।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top