ଓଡ଼ିଶା

କୋରାପୁଟ ପଂଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ

କୋରାପୁଟ ; ତା୨୦-୦୭-୧୮(ଓଡିଆପୁଅ/ରଂଜନ କୁମାର ଦାସ)କୋରାପୁଟ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଭାଗୃହଠାରେ ପଂଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।କୋରାପୁଟ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ନମିତା ମାଝିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆୟୋଜିତ ବୈଠକରେ କୋରାପୁଟ ବିଧାୟକ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସଗରିଆ , ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ମୁରଲୀ ଖରା , ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟା ପାର୍ବତୀ ମସ୍ତି ଓ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଜାନି , ବାବୁଲା ବେନିଆ ,ସହକାରୀ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ସୁନୀତା ପ୍ରଧାନ , ସମସ୍ତ ଜିପିଟିଏ ଓ କ୍ଷେତ୍ର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହ ସମିତିସଭ୍ୟ ଏବଂ ସରପଂଚମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।ବଡସୁକୁ ପଂଚାୟତରେ ରହିଥିବା ସ୍କୁଲ ଠିକଭାବେ ଚାଲୁ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ।କେତେକ କ୍ଷେତ୍ର ଅଧିକାରୀ ବୈଠକରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଥିବାରୁ କୋରାପୁଟ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ସଗରିଆ ବିରକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ତୁରନ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନଜରକୁ ନେବା ପାଇଁ ନିଦେ୍ର୍ଦଶ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।ଗ୍ରାମୀଣ ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଓ ପରିମଳ ବିଭାଗର ୨ ନମ୍ବର କନଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ବୈଠକରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଥିବା କାରଣରୁ ଶ୍ରୀ ସଗରିଆ ଅସନ୍ତୋଷବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ଓ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।ଏହି ବୈଠକରେ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ସଂପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ୭ ଟି କମିଟି ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।କୋରାପୁଟ ବିଡିଓ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ବାରିକ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଉଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ସଂପର୍କରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ ।ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ସୁରେଶ କୁମାର ହୋତା ଯୋଗଦେଇ ପରିଚାଳନାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top