କଟକ ବିଜେପି ପାଳିଲା ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଦଶାହ କର୍ମ ଓ ମୁଣ୍ଡନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

କଟକ ୨୬-୮ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଭାରତମାତାର ସୁଯୋଗ୍ୟ ସନ୍ତାନ, ଦକ୍ଷ ରାଜନୈତିଜ୍ଞ, ବିକାଶ ପରୁଷ, ନିରପେକ୍ଷତାର ବରିଷ୍ଠ ବିନ୍ଧାଣୀ, ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଉପାସକ, ଭାରତ ରତ୍ନ ତଥା ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱର୍ଗତଃ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଦଶାହ କର୍ମ ପାରମ୍ପାରିକ ରୀତିନିତୀ ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଚହଟା ଘାଟ ଠାରେ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ମୁଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ, ସ୍ୱର୍ଗତଃ ବାଜପେୟୀଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭଳି ଅସୌଚ ପାଳନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାପରେ ସ୍ଥାନିୟ ଚହଟା ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଭୋଜନ ଓ ପ୍ରସାଦ ସେବନର ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା। ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ଦେ, ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ଦିଲ୍ଲୀପ ମଲ୍ଲୀକ, ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ପ୍ରଧାନ, ଚୌଧୁରୀ ହେମନ୍ତ ସାହୁ, କର୍ପୋରେଟର ଚିତରଞ୍ଜନ ଦାସ, ଦୟାନିଧି ଲେଙ୍କା, ବିଶ୍ୱଜିତ ମହାନ୍ତି, ସାକ୍ଷ୍ୟସିଂ ମିଶ୍ର, ସୁକାନ୍ତ ସିଂ, ସ୍ମୃତି ପଟ୍ଟନାୟକ, କଳ୍ପନା ପଟ୍ଟନାୟକ, ରଶ୍ମୀରେଖା ଦାସ, ଗୀତାରାଣୀ ଦାସ, ଜିତେନ ବେହେରା, ମୀନକେତନ ଦାସ, ହରପ୍ରସନ୍ନ ଦାସ, ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ବଡୁ, ଦେବାଶିଷ ଘୋଷ, ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ପଲେଇ, ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *