ଅନୁଗୁଳ

ଏମ୍.ସି.ଏଲ ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ ପାଳିତ

ତାଳଚେର,୮/୩(ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ଅଜିତ କୁମାର ବେହେରା): ଏମ୍.ସି.ଏଲ ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ଷେତ୍ର ପକ୍ଷରୁ ଗ୍ରୀନ୍ ଭ୍ୟାଲି କ୍ଲବଠାରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ-୨୦୧୮ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଅନନ୍ୟା ମହିଳା ମଣ୍ଡଳ ଏବଂ ୱିପ୍ସ ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ଷେତ୍ରର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଝୋଟି,ରଙ୍ଗୋଲୀ,ବେଷ୍ଟ ଆଉଟ ଅଫ୍ ବେଷ୍ଟ ସ୍ପିଚ୍ ଏବଂ ସ୍ଲୋଗାନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମାନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ହିନ୍ଦୀ ଦୈନିକ ଖବରକାଗଜ ନବଭାରତ ଟାଇମ୍ସର ପ୍ରତିନିଧି ସୁସୁଶ୍ରୀ ପାତ୍ର ଉପସ୍ଥିତ ରହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଯୋଗଦାନ ସମ୍ପର୍କରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେହିପରି ମହିଳାମାନଙ୍କର ସଶକ୍ତିକରଣକୁ ଉଜ୍ଜାଗର କରିବା ସଚେତନତା ତଥା ଉଦେ୍ଦଶ୍ୟରେ ଏକ ପଦଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ପଦଯାତ୍ରାରେ ମଣ୍ଡଳର ସଦସ୍ୟା ଏବଂ ୱିପ୍ସର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଅନନ୍ୟା ମହିଳା ମଣ୍ଡଳର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସନ୍ଧ୍ୟା ବ୍ରହ୍ମପୁରକରଙ୍କ ତତ୍ୱାବଧାନରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ସଫଳ ରୂପାୟନ ହୋଇ ପାରିଥିଲା । ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ମିକ ପ୍ରବନ୍ଧକ ଆଶା ଜ୍ୟୋତି,ମହିଳା ମଣ୍ଡଳର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସୂଚାରୁଭାବେ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।

????????????????????????????????????

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top