ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା

ଅବସରକାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସଭା

ରାଉରକେଲା ୨-୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ଶିବରାମ ପାତ୍ର): ଲିମଡ଼ା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ବସନ୍ତ କୁମାର ରାଉତଙ୍କ ଅବସରକାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଏହି ସଭାରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ବାସୁଦେବ ସିଂ ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ। ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ଅତିରିକ୍ତ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ବନମାଳି ମଲ୍ଲିକ, ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ବିଶ୍ୱନାଥ ଦାସ, ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ମକୁଲ ଏକ୍କା, ଟାଙ୍ଗରପାଲୀ ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ଜେନା, ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀଧର ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ସହିଦ ସଲାଉଦିନ, ଶରତ କୁମାର ପତି, ସିଆରସିସି ଖୁଂଟୁଗାଁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ବଡ଼ାଇକ, ପୂର୍ବତନ ସିଆରସିସି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନ୍ତ, ପୂର୍ବତନ ସିଆରସିସି ସୋରଡ଼ା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରତାପ କୁମାର ନାୟକ, କୈଳାସ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, କନକଲତା ଜେନା, ସ୍ନିଗ୍ଧା ଭଂଜ ଦେ, ରଂଜିତା ସିଂ, ହୈମନ୍ତୀ ସିଂହ ସାହୁ, ରଘୁ ସିଂ, ଶଙ୍କର ବେହେରାଙ୍କ ସମେତ ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ, ଅଭିଭାବକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସିଆରସିସି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ବଡ଼ାଇକ ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ନୟାବଜାର ନୋଡ଼ାଲ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ଅଶୋକ କୁମାର ସାମଲ ସଭା କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ବକ୍ତା ମାନେ ବିଦାୟୀ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀ ରାଉତଙ୍କ ବହୁମୁଖୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହିତ ଜଣେ କର୍ତବ୍ୟପରାୟଣ ଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ ସମସ୍ତ ଏସଏମସି ସଭ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଉନ୍ନତି କରିଥିଲେ। ବିଦ୍ୟାଳୟର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ବିରବଲ ବଡ଼ାଇକ ଶେଷରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top